10 nevhodných scén ve filmech pro děti

I když jsem rodič, většina z těhle věcí mě nijak nepobuřovala a ani jsem si jich jako nevhodných nevšiml. Každopádně je zajímavé se na to podívat. Třeba vám tyhle narážky také unikly.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 38 lidí, hodnocení: 2,84/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 4

 1. 0
  0
  No nevím, připadá mi to poplatné dnešní přehnaně sluníčkové a nepřirozeně korektní době.Všechny ve filmečku popisované „chyby“ považuji za naprosto přirozenou součást života, a děti tak měly možnost se přístupnou formou naučit něco, co jim škola nikdy nedá.
 2. 8
  1
  No, v devadesátých letech se teda točily kontroverznější pohádky. Jestli jste viděli Zvoníka od Matky boží, byl od Disneyho, taktřeba scéna, kdy Frolo (se myslím jmenoval) vysvětloval, jak je celá Paříž prolezlá spodinou a že jsou to cikáni. Během tohoto rozhovoru nadzvedne nějakou cihlu, a pod ní se objeví hejno mravenců. On tu cihlu otočí na hranu a všechny mravence rozdrtí. V kontextu s tím, o čem tam celou dobu hovoří, je to docela „pobuřující“ gesto. Nehraji si na mravokárce, jen poukazuji na fakt, že dnes by se už něco podobného asi stěží natočilo.
 3. 8
  0
  Tohle teda zklamání, čekal jsem nějaký uchylárny a dostalo se mi jen kuřby od ducha ( film, kterej je ve většině zemí 12+) a sjetýho dinosaura. Hlavně první půlka nuda…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..