5 otřesných superhrdinských obsazení, ke kterým málem došlo

Superhrdinské filmy jsou na vzestupu, ale není to tak dávno, co každý film představoval pro filmová studia velké riziko. Možná proto se uvažovalo o hercích, které byste pravděpodobně jako superhrdiny, jenž měli představovat, vidět ani nechtěli.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 18 lidí, hodnocení: 4,17/5)
Loading...

Mohlo by tě ještě zaujmout:

11 komentářů k “5 otřesných superhrdinských obsazení, ke kterým málem došlo”

 1. nevim no, ten Cruise by to pojal asi jinak, ale představit si ho tam dokažu… asi by to nebyla taková bomba jako Downy ale presentovat to jako „otřesné obsazení“ mi v tomto případě připadá přes čáru.

 2. Jasně, teď se Tomík Cruiseů velice na Ironmana nehodi, ale kdyby ho nakonec přece jen hrál, tak se všichni můžou po****. Největši fail by byl ten Bill Murrey, tomu se mi ani moc nechce věřit, že je to pravda.

  A co tak největší přešlapy v již obsazených rolí? Za mě rozhodně mladý profesor X. No, mě ten kluk ale nesedí do většiny jeho rolí. Spíš ho viďím do rolí podivínů, nerdů, geeků, outsiderů, vědců atd.

  1. Jasně, teď se Tomík Cruiseů velice na Ironmana nehodi, ale kdyby ho nakonec přece jen hrál, tak se všichni můžou po****. Největši fail by byl ten Bill Murrey, tomu se mi ani moc nechce věřit, že je to pravda.

   A co tak největší přešlapy v již obsazených rolí? Za mě rozhodně mladý profesor X. No, mě ten kluk ale nesedí do většiny jeho rolí. Spíš ho viďím do rolí podivínů, nerdů, geeků, outsiderů, vědců atd.

  2. Oops, sry za doublepost. Chtel jsem napsat jen mensi OT, a to… Jaktoze mam tady avatar? Pokud vim, tak jsem tady prvne, no a rozhodne nejsem prihlaseny 🙂

 3. Nechcete přepsat tuto větu? Vypadá to jako dost otrocký překlad.
  „Po několik let měla hrát Iron Mana hrát hollywoodská superstar Tom Cruise.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..