AVGN #187 – The Simpsons: Bartman… [NES]

James už před mnoha lety recenzoval dvě Simpsonovské hry pro první Nintendo (NES). To bylo ještě v začátcích pořadu AVGN, v roce 2007. Ale ona existuje ještě třetí Simpsonovic videohra, a navíc je od „slavné“ firmy LJN, kterou James dost nesnáší. Není divu, ta firma zmrvila dost slavných (filmových i jiných) značek. Jak to bude tady? [15+]

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 12 lidí, hodnocení: 4,83/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Komentářů: 8

  1. 0
   0
   Možná jsem trochu natvrdlý, ale jak se prosím dostanu na ty chybějící epizody? Vidím 184 a pak až 187. To s tím archivem moc nechápu. To se ta videa neobjeví na hlavní stránce jako nová?
   1. 1
    0
    Omlouvám se, ale #185 a #186 tu ještě nejsou. Budu je dokončovat během příštího týdne, hodně času mi teď zabraly filmové titulky. Ano, neobjeví se jako nová, ale pod vánočním #187, protože jinak by to rozházelo pořadí – budou dostupná po kliknutí na tlačítko Videohry, nebo na tagy pod videem [avgn] [videohry]. Hned jak tu budou, tak to dám vědět na FB. Díky za trpělivost.
    1. 0
     0
     Díky za odpověď. Není třeba se omlouvat. Já se ptal spíš z toho důvodu, jestli ty díly hledám dobře, ale teď už je mi to jasné. Super práce :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..