Burger z reklamy vs. burger z restaurace

McDonald’s je častý terč různých teorií, co všechno se dává do masa, jestli to maso vůbec je apod. Řetězec se brání různými propagačními videi i webem, kde se na všechno můžete zeptat.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 24 lidí, hodnocení: 4,00/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Taky streamuju.

Komentářů: 12

 1. Nevím, jestli nevadí, že to píšu sem, ale mám dotaz na AJVNGOU, nemohl bys prosím změnit hodnocení videí ze stupnice 0 až 5 na stupnici 0 až 10? Nějak mám pořád v hlavě zafixovaný to od jedné do desíti, popřípadě nula až 100 procent a na tu pětku jako konečnou si nemůžu zvyknout.
  Prostým pohledem na 4,26 nemám jasnou představu, jak si video stojí, kdyby tam ale místo toho bylo 8,52, je mi to jasný letmým pohledem. Přitom obě tato čísla ukazují stejné postavení, to první – 4,26, když je horní hranice 5 a to druhé – 8,52, když je horní hranice 10.
  Možná jsem divnej a mám to tak jen já, ale pokud ne, mohl bys moji prosbu zvážit? Díky za pochopení 🙂

  1. Chápu, na VČ jsem to tak kdysi udělal a prostě sis zvykl. Jenže hele, většina lidí hodnotí 1, nebo 5. pár dá mezi. Původně jsem chtěl palce jako na YouTube, ale tenhle plugin to neumoznuje (ne tak, jak chci). Navíc se připrav na to samý i na VČ, podle těch nových screenů počítají taky s 5 hvězdičkami. Promiň, rád bych vyhověl, ale 10 hvězdiček je už moc.

 2. Už se vás na to možná někdo ptal, ale nepřemýšleli jste o návratu na VČ, když už tam tomu BugHer0 nešéfuje a má to nový vedení? Zkušený překladatele by tam určitě přijali s otevřenou náručí i vhledem k tomu, že se tam poslední dobou toho tolik neobjevuje jako dřív… Vaše videa by aspoň měli větší sledovanost. 🙂

  1. O návratu jsem nepřemýšlel a není to ani reálný. Je to kvůli osobě BH, kterej mi to dokázal poctivě zprotivit (a nejen mně). Mohl bych o tom mluvit dlouho… Tzv. ve mně zanechal po sobě dlouhou a hlubokou stopu ten týpek. Jedno mu ale přiznám, díky němu jsem se naučil mnohem líp překládat i gramatiku.
   Nové vedení mi nevadí, rozhodně se s tím webem něco snaží dělat a někam ho sunout.

  2. Konečně se mu (Ajvovi) začíná rozjíždět vlastní projekt a on se pohrne na potápějící se loď (VČ)? 😀

   1. Chtěla jsem ti pozitivně ohodnotit komentář a zjistila jsem, že tu žádné hodnocení komentářů není 😀 Takže tvému komentáři uděluji palec nahoru a Ajvngou dávám námět na hodnocení komentářů.

    1. Hodnocení komentářů asi bude, už by tady bylo, ale potřebuju k tomu jinšího experta, než jen nahodit plugin. Ale dobře, všechno bude.

   2. Nemyslím si, že VČ je potápějící se loď. Pořád to tam slušně funguje, pořád tam jsou dobří a zkušení překladatelé s kvalitním a osvědčeným výběrem videí (a taky pár nových překladatelů ne až tak zkušených, ale každý hold nějak začíná…), zavedené pravidelné pořady a momentálně se tam chystají nový věci, nový web (jo, vím, že ten se slibuje už léta) apod. I když návštěvnost tam po změně vedení asi o kus klesla (můj subjektivní pohled dle počtu hodnocení a komentů).
    Jinaj já proti existenci druhé konkurence příliš moc nemám. Samozřejmě si každý může svobodně provozovat web, jaký chce (v mezích zákona). Naopak to může působit i pozitivně, že se na VČ budou o to víc snažit. Jen mi to zkrátka přijde trochu nelogické mít dva weby, které jsou v podstatě stejné a zaměřené vesměs na stejné publikum. Tím spíš, že se jedná o bývalé překladatele z VČ. Osobně samozřejmě nevím, jak moc to mezi Ajvngou a BH vřelo, ale nikdy mi (z pozice návštěvníka) nepřišlo, že by to tam BH vedl nějak vyloženě špatně…
    Pro mě zkrátka jako návštěvníka by bylo pohodlnější chodit na jeden takovej web s otitulkovanými videi. Navíc některá videa jsou pak nevyhnutelně přeložena zbytečně dvakrát, když se místo toho mohlo udělat jiné…

 3. Máš dobrej výběr na videa. Je fajn taky někde vidět něco, co není proti fastfoodům, což je dnes móda. Ale kámo, chtěl bych vidět, co by řekla na ten rozblenclej kakanec, kterej občas dostanu já… 😀

  1. Bohužel, nedostal jsem ani jednoho cheese na cestu. Video není vůbec špatný, letmo se dozvíš, jak se fotí jídlo, aby vypadalo lákavějc a ještě tam řeknou, že retušují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..