Co s těmi divnými sáčky?

Silikogel – malý bílý sáček, který se vám zdá tak moc neužitečný, že ho v naprosté většině případů jednoduše vyhodíte. Ovšem dá se využít velmi efektivně.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 27 lidí, hodnocení: 4,37/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 5

 1. 0
  0
  proč by chtěl někdo prodlužovat životnost žiletek? po pár použitích jsou sejně tupé ať se vysouší nebo ne ale to s tím autosklem mě zaujalo, asi si půjdu kopit 10 párů bot k vietnamcům :D
  1. 0
   0
   Hej, přesně… to sklo. Mě to pořád mrzne zevnitř, tak doufám, že to helpne, ale na pořádnou zkoušku si asi už budu muset počkat na další rok.
   1. 0
    0
    Pokud ti mrzne sklo zevnitř, znamená to že je autě moc vlhkosti která kondenzuje a mrzne na skle. Zbavit se dá více způsoby. I v zimě použít na delší vzdálenost klimu která vysušuje. Nechat v zimě „vymrznout“ – zaparkovat někde v bezpečí kde ti neukradnou auto, otevřít všechny okénka a mráz vodu vytáhne. Použít chemii proti mlžení – ta proti mrzu pomůže jen trošku, ale i něco sepočítá Jinak díky za překlad, vždy jsem si myslel že to je jedovaté…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..