Hotel Hell: Gordonova návštěva hotelu Corden

James Corden má vlastní talkshow The Late Late Show a v tomhle skeči si pozval světoznámého šéfkuchaře Gordona Ramsayho, aby odhalil problémy v jeho hotelu. Pokud neznáte pořad Hotel Hell, tak si představte Ano, šéfe!, ale pro hotely. Jinak zkuste tenhle web.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 45 lidí, hodnocení: 3,87/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 5

  1. 1
    0
    Tak to je třetí nejhorší zpráva v mém životě. První byla, když se Jessie Lysiak nedostala do finále MasterChiefa, druhá když jsem se dozvěděl, že jsem adoptovaný a třetí tohle. Já jsem žil každou novou sérií a každým dílem. Teď si připadám jako sirotek. Ale nevzdávám se naděje, že se někdo najde, anebo že Ajvngou ještě přehodnotí sůj postoj, vykašle se a svůj soukromý život, práci, rodinu, sex a jídlo a bude i nadále překládat. Já na jakýkoliv účet za jakoukoliv přeloženou sérii pošlu talíř, tedy tisícovku! Jistě nebudu sám, kdo rád přispěje….
  2. 4
    0
    Tak keď už si načal tú tému, dočkáme sa od teba v blízkej dobe pokračovania prekladu Hotel Hell? Veľmi by som to ocenil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..