Íránský zápasník je nucen předstírat zranění

Olympiáda v Riu už skončila a za tu dobu se stalo několik událostí, které se dostaly na přední strany novin. Třeba ta, kdy Egypťan odmítl podat ruku Izraelci. Z podobného soudku je i tohle velmi krátké a přitom hodně silné video.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 22 lidí, hodnocení: 4,64/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 6

  1. 0
   0
   Politická a celková situace mezi Palestinou, Íránem a Izraelem je neskutečně napjatá už pár desítek let, takže i když by olympijské hry měly být odproštěny od politiky a svárů, což je jejich hlavní myšlenka, tady se děje přesný opak. Stačí prolítnout ten odkaz v článku. Jednoduše to video ukazuje, kam až tahle nenávist vede.
  2. 1
   0
   Taky jsem nejak nepochopil, to je skutecne? To ze zidovi nepoda ruku chapu, ale proc mu nedovoli s nim zapasit?
   1. 3
    0
    Ako som písal nižšie. Niektoré arabské národy, podobne ako nacisti, dohnali neznášanlivosť voči židom do takej miery, že len účasť v hrách sa považuje za istý druh odpadlíctva.
  3. 2
   0
   Poniektoré arabské „národy“ považujú za zneuctenie zúčastniť sa hier so židom. Je to zapríčininé arabskou neznášanlivosťou. Preto zakázali chlapcovi bojovať. V jeho krajine by čelil suspendácii, alebo dokonca väzeniu. Treba si uvedomiť, že krajiny blízkeho východu žijú stále mentalitou kdesi v stredoveku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..