Nemůžeš parkovat, kde se ti zlíbí

V Rusku vzniklo hnutí StopHam (nebo taky Stop a douchebag), což jsem si dovolil volně přeložit jako Nebuď blb. Tahle organizace bojuje proti porušování předpisů a aroganci na silnici. A dělají to tak, že všechno pěkně nahrají na YouTube, a pokud jste obzvlášť arogantní řidič, přidají vám na čelní sklo obrovskou samolepku. Nebo dvě i tři. Z videa je jasné, že jsou hodně známí. Podobná iniciativa by se hodila určitě nejen v Rusku. V tomto dílu hraje hlavní roli bojovník MMA.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 21 lidí, hodnocení: 4,57/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 7

 1. 0
  0
  Nec podobnyho sem videl zas jinej typek chodi do parku kde se lidi setkavaj a chlastaj a taky jjim ten chlast bere a rika jim at to nedelaj a vola na ne poldy.. klidne obcas jede i do ozralejch cajtu ze jsou ostudy :D
  1. 0
   0
   Jinak mě hrozně pobavil ten díl, kde jim týpek vyhrožuje, že je zastřelí, že sere na policii a až přijedou, tak je donucen se jim omluvit a pochválit je, jak dobře dělají. :D Vlastně všechna jejich videa stojí za překlad.
 2. 0
  0
  Dobrý. Každopádně v Rusku je potřeba takových hnutí mnohem víc. Třeba by se tam pak dalo jezdit po silnicích :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..