Odhalená tajemství pěti kouzelnických triků

„Jak to jenom dělají,“ ptáte se určitě často, když vidíte ty úžasné kouzelnické iluze. Tohle video vám odhalí pět z těch nejlepších. I když o tom se dá diskutovat.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 16 lidí, hodnocení: 4,50/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 5

 1. 1
  0
  kukne taky na 5 tv specialu „magie kouzla zbavena“ (vysilaly se na ct1, zaznamy jsou na uloztu) a taky na novou radu „Magic’s Biggest Secrets Finally Revealed“ z roku 2008, existuje cesky a slovensky dabing tusim
 2. 1
  0
  První kouzlo vysvětleno tak úplně není. V čase 1:16 a 1:31 je jasné, že si pomáhá svou nohou, ale viděl jsem s ním více levitujících kousků, kde byl na rovině, kolem něj nebylo nic, o co by se mohl svou nohou zvednout, diváci byli všude kolem něj, kamera točila vše dokola, žádné jeřáb poblíž nebyl…..to by měli sakra vysvětlit :)
  1. 3
   0
   No zrovna ten Chris Angel je známej tím, že některý ty triky dělá pomocí placenýho publika, takže to jenom správně sestříhá a dělá jakože kouzla. Ne všechno, ale i tak je to dost… kontroverzní.
 3. 1
  0
  Wow. Tak „píštěl“ se tomu říká :-) Já mám tedy odmala píštěl na hrudníku a netuším jak se mi vytvořil, ale je to prostě dírka do těla… jako malý jsem si tam dokázal strčit celou jehlu. Něco delšího jsem se bál, protože přeci jen mi nepřišlo úplně normální si strkat jehlu v oblasti srdce do těla a navíc to při vytahování dost bolelo a natahovala se kůže přesně jak jemu… no nechutný no :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..