Pracovní den

Vítězný snímek v soutěži o nejlepší nejlepší krátký film pro Nový Zéland a jeho propagaci. Do soutěže, která se konala v roce 2010, bylo přihlášeno přes tisíc scénářů. Porota vybrala pět nejlepších a ty byly poté natočeny. Z těch pěti potom Peter Jackson vybral vítěze tento snímek. Autorem je Andrés Borghi (*1982) tvůrce CGI speciálních efektů, a režisér krátkých filmů. Natáčení probíhalo ve městě Queenstown.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 32 lidí, hodnocení: 3,66/5)
Loading...

Mohlo by tě ještě zaujmout:

3 komentářů k “Pracovní den”

  1. No nevím no… z 3minutového videa o Novem Zelandu koukate nejdriv celou jednu minutu na oskliveho chlapa jak se šklebí u snídaně, potom je vidět minutu krásná příroda NZ s trochu už klišoidní scénkou stvořitele jak sype snih na hory, napouští jezera atd…A zbylou minutu koukáte na šklebící se Maury. Konec. Žádná pointa, žádné poselství, … nevím. Jak kdyby to byl trailer k filmu Guliverovy cesty. Pokud tohle byl nejlepší možný propagační film, tak to ty ostatní musely být strašný. Asi jsem moc náročný divák, ale představoval bych si v propagačním videu o NZ více přírody ( co pták kivi ??) a trochu vice cílit na ty Maury a ne je minutu nechat staticky šklebit – co třeba ten jejich tanec haka? Jen tak z hlavy mě napadlo, že by mohl byt pěkný vtípek třeba to, že by se tito Mauři při tanci přeměnili v jejich nejznámější rugbyovy tym All Blacks, který tento tanec tanči vždy před zápasem…. atd atd. Prostě tohle mi na „propagacni“ vítězní film připadá málo – spis jen jako ukázka CGI umění daného autora.

    1. YAKUBe,
      nejsi zbytečně kritický? Videí se záběry jejich nádherné přírody kde poletují kivi i kiwi je plný web, kdežto tohle má (dle mne) nápad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..