Proč je během úplného zatmění Měsíc červený?

Krátké a velmi hezky zpracované vysvětlení tzv. krvavého měsíce. Co způsobuje zdání rudého Měsíce?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 13 lidí, hodnocení: 3,92/5)
Loading...

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Taky streamuju.

3 komentářů k “Proč je během úplného zatmění Měsíc červený?”

  1. Jakmile začal mluvit, okamžitě šlo volume na nulu. Mě hrozně tahá za usi tenhle „Koothrappali akcent“. Jenže potom sem si myslel, že se mi video v polovině videa seklo. A ono ne, on druhou polovinu lanařil na odběr svých videí. Už nyní se na různých portálech pouští ne jedna, ale dvě reklamy. Neni neobvyklé, že se video či stránka kousne a člověk musí přetrpět reklamy znova. Pak začli lidé na konci videa děkovat za shlédnutí a prosit za odběr. Potom začli propagovat nějaký server, ktery je podporuje např Audiobooks a ted tohle. Je mi smutno z budoucnosti internetu…Kvůli minutovému videu si musíte pustit xminut balastu.

    1. Přízvuk má masakrózní, to určitě, ale video je dobrý. I ta animace výborná. Má to minutu (pro někoho je to ovšem plus), ale rozhodně předtím nemusíš sledovat xminut balastu, protože ten je až za videem.

      1. Jenže čím dál víc mám pocit, že se dělají co nejkratší videa s nic výrazně nevysvetlujicim obsahem jen z toho důvodu, že když to bude barevné a bude se to hýbat, tak na to bude hodně lidí koukat, čili ta reklama, co všude nacpou vydělá. Čest výjimkám, ktere maji přes 10min a je tam vidět kus prace. Ale vykrást xxx videí, dat do názvu „the best“ nebo „unbelievable“ plus libovolne slovo je prostě „podvod“ …. Sorry jako….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..