Rockefeller – nejbohatší Američan, který kdy žil

Jméno Rockefeller tak nějak všichni podvědomě známe, kdo to ale vlastně byl? Odpověď ve videu je sice hodně jednostranná, ale přesto zajímavá. Na kanálu PragerU je podobných pětiminutových videí spousta a využívá je spousta učitelů po celém světě.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 15 lidí, hodnocení: 3,80/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 4

 1. 0
  0
  „A jednou jsem mu udělal ten nejlepší blowjob, co kdy dostal. Tuto přehazovačku mám taktéž v jeho stylu. Toto video jsem udělal z lásky k historii a z nenávisti k nenávisti z neznalosti. A nyní, pokud mne omluvíte, musím v tomto jetpacku ke svému soukromému tryskáči, abych zkontroloval stavbu své nové vily.“ Nebudu tu na základě jednoho kousku soudit jejich portofolio, ale jestli tyhle klíny do hlavy pouští někomu na školách, tak je to síla. :d Ne, že bych holdoval konspiracím, ale jestli tohle nebyla propaganda schovaná za rádobyfaktografii, tak už nevím co. :)
  1. 0
   0
   Že jo, úplný lidumil ten Rockefeller :D Co serou děckám do hlavy va Americe je mi vcelku jedno. Spíše by mě zajímalo, na jakém základě dostalo toto video prostor na těchto stránkách. Nemyslím si, že by Ajvngou byl tak naivní, aby věřil těm zrůdnostem ve videu. Respektive v to doufám, protože u konkurence to vedou sluníčkáři nehrubšího zrna a vedou to od 10 k 5. Tak mám strach, aby to nebyl nějaká nový trend.
   1. 0
    0
    No co videu nebylo je to že díky němu vznikl první ropovod. Jednoduše když ovládnul železnici tak snížil výkupní ceny ropy a odmítl ropu přepravovat do konkurenčních rafinerií. Jednoduše se ti nelíbí ta cena za ropu? Tak se jí nažer! Fakt lidumil… Nějací dva maníci, jména už si nepamatuju, dá se to dohledat, postavili potrubí až k nejbližší konkurenční rafinerii nekde na pobřeží a ukázali Rockeffelerovi fuck off.
   2. 1
    0
    Jednoduše mě video zaujalo, protože jsem sám přesně nevěděl, kdo přesně ten Rockefeller byl. Početl jsem si ale k tomu i pár článků na netu a tak, no a tohle je jenom jiný pohled, nijak mě to video neuráží a nevidím v něm nějaký strašný rozpor. Prostě tam poukazují i na jinou, tu lepší, stránku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..