Upřímná recenze na hru No Man’s Sky

Tohle je můj nový (a asi třetí) oblíbený youtuber. Jmenuje se Videogamedunkey nebo taky Dunkey a v téhle upřímné recenzi nám poví pěkně od plic, co si myslí o nejnovější hře No Man’s Sky, která před časem ohromovala v trailerech svým nádherným a otevřeným světem… No, moc slavně to nedopadlo. P.S. Hodnocení hry je až úplně na konci videa… úplně na konci.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 23 lidí, hodnocení: 4,30/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 5

   1. 1
    4
    Je to jako rozdíl mezi nezávislou hrou a hrou kupříkladu od EA. Velké profesionální firmy sledují vlastní cíle a přidaný obsah se kontroluje, aby tyto cíle sledoval. Kupříkladu Ajvngou nezačal dělat Titulkomet, aby zbohatl a odjel na Havaj, i když by mu to nevadilo. Mladá Fronta ale nekoupila VČ, aby lidé měli radost, že se můžou podívat na videa, kde by jim jinak obsah unikal, protože se v daném jazyce tak dobře nevyznají. Oni prostě chtějí vydělávat. A to je ten problém. Rozdíl je, pokud takovou věc děláš, protože chceš, ať už chceš získat nějakou překladatelskou praxi, nebo protože tě to prostě baví, nebo protože chceš narejžovat z reklam a návštěvnosti…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..