Změna počtu videí za týden na Titulkometu

Už to bude skoro dva roky, co tahle stránka mete každý den jedny titulky k videu z YouTube. A jelikož je tenhle webík z velké části spíš taková moje one man show, musím ty titulky den co den metat já. Jelikož je překládání věc náročná na čas a mám i další aktivity s překladem (momentálně musím dopřekládat několik dílů Pekelné kuchyně pro moje další stránky gordon.ura.cz) a navíc se objevily na obzoru placené překlady, tak nastala chvíle, kdy jsem si musel říct: „A dost, ty vole, už je toho na tebe moc.“ K tomu rodina a tak, blá, blá, blá…

Nechci tady brečet, že jo, tohle jsem si uvařil sám, takže lítost není na místě. Titulkomet chci udržovat dál v chodu, ale musím zkrouhnout počet videí týdně ze sedmi na tři až čtyři. Jinak mě manželka opustí, slezou mi vlasy a maraton už neuběhnu.

Pro vás, návštěvníky, to ale může znamenat i nějaké to plus. Třeba takový KaptainKristian má perfektní videa, ale náročnější a delší, a teď už by to nemusela být pro mě taková překážka, protože na to budu mít celý víkend. A to už se dá.

Rovnou poděkuju i ostatním překladatelům, jejich jakýkoliv překlad byl pro mě velká úleva a i v budoucnu stále bude.

Jo, a Veselé Velikonoce!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 20 lidí, hodnocení: 4,60/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 4

  1. 3
    0
    Já se vůbec divím, že se ti chtělo překládat každý den…:D Jednou týdně bych to pochopil, ale takhle často?:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..