Dívání se do kamery

Znáte film Podvodník (The Imposter)? Asi ne, že? Tak vás musím stejně jako v tomhle videu varovat… Nejdřív se na něj podívejte, protože tady se dozvíte zásadní věci o ději. Já sám jsem se na něj podíval právě díky tomuhle videu a řeknu vám, je to mazec! Doporučuju. No a jestli vám je jedno, že přijdete o překvapení, tak se bude rozebírat, jak režisér používá kameru k vyobrazení postav. Na kanálu Every Frame a Painting takhle rozebírají i další aspekty filmování. A je to setsakra zajímavý.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasovalo 15 lidí, hodnocení: 4,40/5)
Loading…

Mohlo by tě ještě zaujmout:

Autor titulků: Ajvngou

Překládám už nějakou dobu. Upozornění na jakoukoliv chybu v titulcích uvítám v kometářích. Jo, a abych nezapomněl, taky mám blog! Tak se stavte.

Líbilo se ti video? Pošli autorovi páďo na pivo! Jde to přes PayPal:

Komentářů: 5

 1. 0
  0
  Video je zajímavé, ale nesouhlasím s instrukcí na začátku videa „nezjišťujte si nic o filmu, ani žánr“. Myslím, že bych si film prožila víc, kdybych věděla, že jde o dokument. Tedy že „herci“ nejsou herci, ale že jde o reálné rozhovory.
   1. 0
    0
    No, já myslela, že je hraný i ten dokument. Že je to inspirované skutečným příběhem a herci předstírají, že jsou původní aktéři… Až na IMDB jsem viděla v obsazení „as herself“, „as himself“, a to na mě udělalo větší dojem. ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..